DEĞİŞİM

 

shoesandmore.com.tr’den yaptığınız alışverişlerde, KEYFİ DEĞİŞİM SÜRENİZ; alışverişinizin teslim tarihinden itibaren 30 GÜN boyuncadır. Satın aldığınız ürünün değişimini online veya tüm mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

 

Satın aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde, orjinal ambalajında ve kullanılmamış olması kaydıyla, "Siparişlerim" bölümünden oluşturacağınız İade/Değişim Talebi ve bu talep sonrası mail ile ulaştırılacak "Kargo Onayı" ile birlikte değişim talebinde bulunabilirsiniz. 

 

Değiştirilecek ürünler Yurtiçi Kargo ile 351185464 no'lu şirket kodu kullanılarak, karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir. İndirim dönemlerinde, yoğunluğa bağlı olarak, firmamız kargo ile değişim hizmetine ara verme hakkına sahiptir. Müşterilerimizin mağazadan değişim yapma hakları indirim dönemlerinde de devam eder. 

 

*Hijyenik sebeplerden dolayı TAKI grubu ürünlerin (Kolye/Küpe/Bilezik ...vs.) değişimi veya iadesi yapılamamaktadır!

 

 

PARA İADESİ

 

shoesandmore.com.tr’den yaptığınız alışverişlerde, KEYFİ PARA İADESİ SÜRENİZ; alışverişinizin teslim tarihinden itibaren 14 GÜN boyuncadır. Satın aldığınız ürünün 14 GÜN boyunca para iadesi SADECE ONLINE olarak gerçekleştirilebilir. Para iadesi işlemi mağazalarımızda gerçekleştirilemez.

 

Para iadesi, satın almada kullandığınız ödeme yöntemi üzerinden gerçekleştirilir.

 

Satın aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, orjinal ambalajında ve kullanılmamış olması kaydıyla, "Siparişlerim" bölümünden oluşturacağınız İade Talebi ve bu talep sonrası mail ile ulaştırılacak "Kargo Onayı" ile birlikte para iadesi talebinde bulunabilirsiniz. 

 

Para iadesi gerçekleştirilecek ürünlerde, kargo bedeli müşterimize aittir.