ÖDEME SEÇENEKLERİ & ZAMANI

 

shoesandmore.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde, KREDİ KARTI, BANKA KARTI ve HAVALE/EFT ödeme tiplerinden birini tercih ederek alışveriş yapabilirsiniz.

 

“Kapıda Ödemeli Kargo” ödeme seçeneklerimiz arasında bulunmamaktadır.

 

Alışverişinizin ödemesi, siparişinizi tamamladığınız anda gerçekleşmektedir.

 

Kredi kartı ve Banka kartı kullanımında, bazı bankalar, online bankacılık ekranlarında, önce ön provizyon göstererek, gerçek ödemeyi daha sonra tahsil etmektedir. Bu yöntemin kullanıldığı bankalarda, firmamızın bankalara ilettiği herhangi bir tahsilat tercihi bulunmamaktadır.

 

Hediye Kartıile ödeme için daha fazla bilgiye “Hediye Kartı” bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Havale/EFT ödeme yöntemini kullanacağınız alışverişlerinizde, aşağıdaki hesap bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

 

MN Mağazacılık AŞ hesabı - Banka Adı : Garanti Bankası Şube Kodu : 392 (Sultanbeyli) Hesap No : 6297443

IBAN NO: TR60 0006 2000 3920 0006 2974 43

Havale/EFT ödemelerinin ilgili hesaplarımıza geçişi gün sonlarında kontrol edildiğinden, alışverişiniz kargo şirketine ertesi iş günü teslim edilebilmektedir.

 

 

GÖNDERİ SEÇENEKLERİ

 

Kargo ve teslimat süreçleri, teslimat adresiniz, satın alma saati ve ürün stok durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. İndirim dönemlerinde, sipariş yoğunluğuna bağlı olarak siparişlerinizin belirttiğiniz adrese ulaştırılmasında gecikmeler yaşanabilmektedir.

 

Alışverişinizi sonlandırma aşamasında geçerli kargo seçeneklerini, masraflarını ve teslimat tarihi seçeneklerini size göstermekteyiz.

 

Yaptığınız alışverişlerde, aşağıdaki kargo seçeneklerinden herhangi birini seçebilirsiniz.

 

MAĞAZA TESLİMATI (7 Gün) (ÜCRETSİZ)

 

Online Shop’tan satın aldığınız herhangi bir ürünü, mağazalarımızdan tercih edeceğiniz herhangi birine, KARGO GÖNDERİM ÜCRETİ TALEP ETMEDEN, ÜCRETSİZ olarak ulaştırabiliriz. Mağazalarımızın listesi ve adreslerine “MAĞAZALARIMIZ” butonundan ulaşabilirsiniz.

 

STANDART TESLİMAT (2-4 Gün) (500 TL üzeri alışverişlerde ÜCRETSİZ)

 

Hafta içi, saat 13:00’a kadar siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler AYNI GÜN, saat 13:00’dan sonra siparişini verdiğiniz ürünler ise TAKİP EDEN İŞ GÜNÜ kargoya teslim edilir. Kargo gönderilerimiz sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile yapılmaktadır.

 

AYNI GÜN TESLİMAT (Aynı Gün Saat 23:00’a kadar) (SADECE İSTANBUL SINIRLARI İÇERİSİNDE)

 

Online Shop’tan satın aldığınız herhangi bir ürüne, sadece İSTANBUL ili sınırları içerisinde, AYNI GÜN içinde sahip olabilirsiniz. Hafta içi, saat 12:00’a kadar siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünleri size AYNI GÜN İÇERİSİNDE, saat 23:00’a kadar ulaştırabiliriz.

 

shoesandmore.com.tr’den gerçekleştireceğiniz alışverişlerde, ilk değişim talebiyle göndereceğiniz tüm ürün veya ürünlerin merkezimize geri gönderimi ve bu ürünlerin size geri tekrar ulaştırılmasında kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Keyfi para iadesi gerçekleştirildiğinde, kargo ücreti müşterimize aittir.